Haberler

Koçarlı Çocuk Oyunları ve Kukla Festivali ile şenlenecek

Koçarlı Çocuk Oyunları ve Kukla Festivali ile şenlenecek

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Koçarlı Belediyesi tarafından, “Çocuk Oyunları ve Kukla Festivali” gerçekleşecek.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ınlarıyla ve Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılacak olan festivalde Koçarlı’lı çocuklar 23 Nisan günü unutamayacakları bir gün yaşayacaklar.

Koçarlı Belediyesi olarak Konferans konferansı: 13:30’da başlayacak olan çocuk oyunları festivalinde, kukla gösterileri, eylem oyuncak oyunları, sihirli balon gösterileri, Karagöz Hacıvat oyunları, balon atölyeleri gibi etkinlikler yer alacak.

Belediye Başkanı Nedim Kaplan oyunları oyunları 23 Nisan’da gerçekleşecek olan, Koçarlı Belediyesi Çocuk ve Kukla Festivaline tüm Çocuklarını başarılarını ifade etme, Oyunları ve Kukla Festivalimiz’in 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramını tam bayramlarında geçirmesine katkı sağlıyor. Çocuklara hediye edilen bu günlük günde de atmaktan vazgeçemeyecekleriz. Festival boyunca Kukla sanatçıları ve gösteriler yapacaklar. Bu festivalden faydalanmak için sanatlarla tanışabileceksiniz. 23 Nisan’da Festivalimize tümı bekliyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir