Haberler

FUAT ÖNDEŞ 1000 GÜNLÜK FAALİYET RAPORUNU KILIÇDAROĞLU’NA SUNDU “KILIÇDAROĞLU’NDAN FUAT ÖNDEŞ’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER”

FUAT ÖNDEŞ 1000 GÜNLÜK FAALİYET RAPORUNU KILIÇDAROĞLU’NA SUNDU

“KILIÇDAROĞLU’NDAN FUAT ÖNDEŞ’E ÖVGÜ DOLU SÖZLER”

 

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş temasları, CHP Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu’nu son öğrenci, Germencik Belediyesinin yaklaşık 3 yıllık süreci olan ilk 1000 “ve yatırımları içeren kapsamlı değerlendirme sürecidir. Başkan Öndeş’in ziyaretinde Aydın Milletvekilleri Hüseyin Yıldız ve Süleyman Bülbül de hazır bulundu. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in proje geliştirme çalışması CHP Genel Müdürü Kılıçdaroğlu’nun hizmet ve çalışmalarından dolayı katkıda bulunmak için katkıda bulunmuştur. Genel sosyal belediyecilik mali disiplincilik ve çalışmalar hakkında bilgi, CHP’nin yerel yönetimler Vizyona uygun çalışmalar gerçekleştiren Öndeş’e başarı ve kolaylıklar diledi. 

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ “GENEL BAŞKANIMIZIN GÜZEL SÖZLERİ YORGUNLUĞUMUZU ALDI”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesini değerlendiren Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i kaydettiğini kaydetti;

 “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu üst düzeyde. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz yatırım ve kapsamlı faaliyet raporumuzu sunduk. Bahane üretmeden, projesizliğimizden asla vazgeçmeden mutlu ve yatırımı takdirle karşılamaları ve bizleri düşündüklerini, projemizi değerlendirdi. Gereken samimi ve güzel karşılamaları Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederim. Milletin ve memlekette huzur, yaşam ve gündüz için gündüz çalışan Sayın Genel Başkanımızın yol arkadaşı büyük bir deneyimdir, bu yolda her en büyük zamançısı ifade etmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir