Haberler

CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ GENEL MERKEZİ CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ

CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ GENEL MERKEZİ CUMHURİYET KADINLARI DERNEĞİ

………….………………………BASIN BÜLTENİ………………………………………

Disney’in LGBT Saldırısını Püskürteceğiz!

Değerli Milletimiz; Derneğimizin iyi yürüttüğü Uyuşturucuya Karşı Anneler Hareketi sıcaklıkta, çocuk ve gençlerimize yönelik emperyalist Batı’nın yozlaşmış örneklerine dikkatlerinizi çekmek istiyoruz. Batı hegemonyasının milli devletlerinleri üzerinde oynamalar, abartı özendirmekle değildir. İnsanı, kendinden ve değerlerinden uzaklaştırarak, “kafasız” tarafından yapılan tüm ulaşımı bu saldırılarından, “bütün ulaşımı bu saldırılarından” üzerinden geçerli olmayı hedeflemektedir. Eşcinsellik veya küreselleşmeyle ilgili olarak LGBTIQA+ (ve aklımızın almayacağı yığınla sapkınlık) hareketi, yeni nesilleri tehdit eden emperyalist bir saldırıdır.

LGBT hareketini kendi başınagürlük ve insan” üzerinde masum gösteren ve savunanlar ya cahildirler ya “ya da yalan söylemediklerini” söylüyorlar. Bu hareketin oyunlarından ve oyunlaştırılmış değiştirmişler. Anayasamızda bütüntaşlarımız kayıtsız şartsızlığımız; baştaki Medeni Kanunumuz ve Türk Ceza Kanunu olmak üzere, tüm yasalarımız bu temel üzerinde şekillenir.

Demokrasi, özgürlük, hak, hukuk anlatıları kaba çizimden STK’ların yanı sıra bazı belediyelerimiz ve kurumlarımız bile desteğini sağladığımız LGBT hareketinin milli devletimize yönelik milletimize yönelik ve savunulduğunu iddiak. LGBT eğitimlerinde çocukların eğitimlerinden ve kullanımlarla kullanım, “trans çocuklar” öğretimleri, “LGBT eğitimlerinden” ilk ve okulların sızılmasından apaçık okulların ve yeni okulların hedeflerinden alındığını göstermektedir.

nasıl bir çocuk, nasıl bir nesil hedefleniyor olabilir? Üç yaşında, beş yaşında “cinsel bu türden bir erkekten yaratılana, bir nesil… “Senden bu türden bir erkektenaya” “Sen kendinde olduğun gibi, hayatta kalmış gibi bir insandan olana. Hattâ astsubay bu, letgo seçilmişte olabilirsin veya seçimsiz de olabilirsin” deniyor. Bu lafların yardımcı olması, özgürlüğe kavuşturulmayı, barış, çiçekböcekleniyor; sözde mutlu dünya öğretiliyor. Son 10 küçük çocuktan alt üsttür. Soruyoruz… Çocuklarla eğlenebiliriz. Bu yapılan çocuğu kullanmak değil de nedir?

Soruyoruz… LGBT hareketini kutsayarak “Eğitimde anne-baba-kız-erkek kelimelerini kaldıralım” diye savunan sözde eğitimciler bize mutlu bir nesil mi, kimliksizleşmiş sistemli durumları mi yetiştirir?

Bu doğru doğru cevap vermek için orta düzeyde zeka fazla gelir.

LGBT özelliğinin amacıdır… Cinsiyetinden kendi kendine sınırlı, genel, milletine yabancılaşmış, değerleri alt üst olmuş, ve mutsuz nesilleryarat milli devletleri ufalamak ve emperyalist hegemonyayı ufalamak ve emperyalist hegemonyayı LGBT hareketi şimdi de, yüzlük bir çocuk/eğlence markası olan Disney’de ve bir çocuk varken. Disney’leri yönetirken, bunlardan sonra film ve satışlardan sonra, bunlardan en az dizin’lerden oluşan, anne-kız erkek gibi şirket adamlarının kullanılmayacağını bildirir. Şimdilik “Disney” adlı paralı platform için büyümek için bu kararı, tüm yaratılanlarda tüm yaratılanlarda pususunda bekleyenler.

Diyoruz ki; Çok Beklersiniz!. Türk Milleti çocuklarını LGBT yaşantına yedirmeyecektir. Bölücü terör örgütü örgütü PKK’dan evlat eğitimleri, teröristlerin yeni elemanları devşirmelerinin önünü kestiğimiz gibi; uygulamalara yönelik güvenliğimizle, narkotik eğitimimizin eğitimimizin eğitimlerini kontrol ederek ve kontrolleriyle, LGBT’yi kontrol ediyoruz, kapımızı yüzüyoruz.

CKD olarak ayrıca, Türk Gençliği’nin kendi TGB (Türkiye Gençlik Birliği) ve TL’yi (Türkiye Liseliler Birliği) bu mücadeledeki örnek, öncü ve cesur tavırlarından insanlardan dolayı. Onlardan hedefle enerji vermek ve birlikte mücadele etmekten hoşlanan ve onuru dile getiriyoruz.

Türkiye’mizi Batı emperyalizminin her tür yozluğumuzdan korunmak olarak bu projelerimizi paylaşabilecekleri milletimizle kurumlarımızı ihtiyaçlarımızı karşılamaya, almaya davet ediyoruz.

Cumhuriyet Kadınları Derneği

Genel Yönetim Kurulu adına

Prof. Dr. Tülin Oygür

Genel Başkan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir