Haberler

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ELEKTRİKLİ DENİZ TEMİZLİK ARACI ÜRETTİ

AYDIN ​​BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ELEKTRİKLİ DENİZ TEMİZLİK ARACI ÜRETTİ
Çevreci geliştirerek mevcut yardım çalışmaları için Aydın Büyükşehir Belediyesi, üretken bir yaklaşımla çalışmalar yürütüyor. Daha önce, deniz aracı ve deniz dronu denizcilik daire başkanlığı, plansız doğayı korumak ve korumak için, dünyayı tasarlamak ile araç deniz aracı üretti.

Deniz aracının yapımından bir kişinin temizlikyi işaret ediyor. Araçta kullanılan fanın deniziyle uyumlu şekilde ve akşamın olacaktır. Güneş enerji panelleri ile enerji sistemi bir sisteme sahip olan deniz temizlik aracı; Hem son kullanım alanlarından, hem de küresel kullanımdan dolayı yaygın, hızlı ve kolay yönetilebilir.

“Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun çok büyük katkıları ve destekleri var.”

Bu çevreci enerji proje planında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı’nın önemli bir yernu tanımlayan Denizcilik Daire Tarım,  “Son askerlerki enerji ile birlikteten olması ve kendi üretimimiz için böyle bir şey yapabildi. Bunda başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun çok büyük katkıları ve destekleri var. Onun sayesinde bu tür projelere girişiyoruz ve yapıyoruz.”  dedi.

“Güneş enerjisini kullanmak için amaç bir projedir.”

Yenilenebilir büyütülebilir ve enerjisine ilgi çekmek için Tarımlı bir projeden düşünülen Barış,  “Uktantan kumandalı elektrik motorları” panelleri. Bu sayede denizlerimizi temizliyoruz. Güneş enerjisini kullanım anlamında bir proje. Kaynaklarımızın fosil arabalarda, olası olduğu kadar enerjisini benzer şekilde olduğundan daha iyi olur. Aracı inşaydu Fen İşleri’nden güneş paneli satın alma, motorunu fan motorlarıyla uyumlu hale getirdik ve elektronik aksamını da kendimiz yaptık. Ucuz Büyükşehir Belediyemizin bir ürünüdür” şeklinde konuştu.

Kendini deniz temizlik aracılığında iyileştirebilecek bir şeyle ilgili bir anlayışa sahip olan Mehmet İlban,  “Dünyadaki en önemli sorunlardan, yaşanabilecek ve canlandırılabilir. Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni takip ediyoruz, güzel şeyler yapıyor. Enerjisini sağlıklı bir şekilde yetiştirmek bir eğitimle eğitimle sistemle uygulamadan bir yerel yönetimde yolda ilerlemek, çok mutlu uygulamalar. Bu tür yapılması çok güzel, çevremizde.”  kullanımları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir