Haberler

BAŞKAN ATABAY VATANDAŞLARLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

BAŞKAN ATABAY VATANDAŞLARLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Aydın Büyükşehir Belediyesince Didim Kent Meydanı’nda bir araya geldi. bundan sonra Didim Selanikli Romanlar Derneği tarafından 8 Nisan Dünya Romanlar Günü nedeniyle organize edilen iftara Başkan Atabay, Romanlardana karanfil dağıttı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Didim Kent Meydanı’nda iftar yapılır. Yüzlerce unlu hizmette dev sofralar kuruldu, Didimli vatandaşlar veyauçlarını açtılar. Etkinliğe Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu ile Yusuf Deveci, CHP Didim İlçe başkanı Nurettin Koçak, İYİ Parti Didim İlçe başkanı Vefa Berk Tezsener, CHP Didim İlçe Kadın Kolları başkanı Gülru Pere ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha da katıldı.

Renklie görüntüleri olan iftar ortamında Başkan Atabay, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selamını Didimlilere ileterek içinde dev stantlarda yemek dağıttı. 

BAŞKAN ATABAY DİDİMLİ ROMANLARLA BİR ARAYA GELDİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanman Didim Selanikli Romanlar Derneğince Didim Belediyesi Düğün Salonu’nda 8 Nisan Dünya Romanlar gününden etkilenmeye katkıda bulunan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Roman öğretmenleriyle bir araya geldi. Başkan Atabay’a Belediye Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu ve Yusuf Deveci ile CHP Didim İlçe ekibi ekibinin görüntüsünü verdi.

Didim’in büyük teslimatı yapan Roman alımı 8 Nisan kutlayan Romanlar Başkan Atabay’dan sonra karanfil dağıttı. Başkan Atabay, çalışanlarına desteklerinden teşekkür etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir