Haberler

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ DOĞALGAZ MÜJDESİNİ VERDİ “BAYRAMDAN SONRA İLK KAZMA VURULUYOR, DOĞALGAZ YIL SONUNDA VERİLECEK”

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ DOĞALGAZ MÜJDESİNİ VERDİ

“BAYRAMDAN SONRA İLK KAZMA VURULUYOR, DOĞALGAZ YIL SONUNDA VERİLECEK”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeşlerin müjdesini verdi. İki tanesi Germencik Belediyesi, bir metropol belediyesiyle işbirliği içinde olmak 3 tesis ile ilçeye ayrıntılı hizmet sağanağı yaşatan Fuat Öndeş, ilçenin doğalgaza kavuşacağı tarihiyle müjdeyi verdi. Enerya programı ile bir araya gelen Belediye Başkanı Öndeş yetkili firmadan yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi, ilk kazmanın bayramdan sonra vurulacağını, eğitim ise 2022 sonunda tamamlanarak eğitime ilk doğalgazın verileceğini tahmin etti. Enerya kuruluşunun yatırım planına göre ilk etapta 6 mahallede yapılacak olan proje daha sonrası için yetkili yetkilileri planlamalarına göre yaygınlaşacak. 

Sözü geçen belediye başkanı Öndeş, vurgulayanlardan bahsedecek olan kömürden kişilerden bahsetmek için çalışmadan çekilmelerini istemediklerini bu yüzden 2023 sonunda başlaması öngörülürken, girişimde bulunarak bu yıl başlamasını sağlamaktaklarını sağlayacak. 

“DOĞALGAZIN İLÇE TARİHİMİZİN BANA GÖRE EN ÖNEMLİ ÇALIŞMALARINDAN BİRİSİ OLACAK” 

Enerya şirketi ile görüşmeyi gerçekleştiren ve çalışmaları ile ilgili bilgi alan Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i söyleyebilir; Doğalgaz ilçemizin önemli ihtiyaçlarından biriydi. Elektrik gibi doğalgaz da artık mümkün ve hiçbir şey olmaz olmaz bir şekilde. Bu eğitim okulumuza yetiştirmek için eğitim eğitimi verilir, hakkında bilgi almak için firma tedavisiyle görüştük. Enerya şirketi yatırım planlamaları İlk etapta 6 mahalle mutfaklarını iletti. Çalışmalar bayramdan sonra yapacaklar, nasipse Ekim gibi tamamlanacak ilk gazla yapılacak. İlçemiz için doğalgaz çalışmaları 2023 yılı sonunda planlanıyorken yakalanacak olan kişiler için bu yıl tamamlama bir yıl geri alınacak. Yakıt konusunda artanlardan dolayı, odun kömüründekilerden gelenlerden yararlanan belini bük için gönlümüz tedavi edemedi. Doğalgaz’dan mezun olmak için gerekli olduğu için günümüzde belediyeden mezun ve vatandaşın odun kömürüne sahip olduğu da vurgulanmaktadır. Bizler bir yanlışı daha düzleterek bu takdir ve doğalgazı getirmek de bizim yönetimimize nasip oldu. En bugün günümüzde 8 Marttan 8 Nisan 1 ayda 3 tesis açtık. Bugün de doğalgazın müjdesini verdik. İlçemize ve halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” Bizler bir yanlışı daha düzleterek bu takdir ve doğalgazı getirmek de bizim yönetimimize nasip oldu. En bugün günümüzde 8 Marttan 8 Nisan 1 ayda 3 tesis açtık. Bugün de doğalgazın müjdesini verdik. İlçemize ve halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” Bizler bir yanlışı daha düzleterek bu takdir ve doğalgazı getirmek de bizim yönetimimize nasip oldu. En bugün günümüzde 8 Marttan 8 Nisan 1 ayda 3 tesis açtık. Bugün de doğalgazın müjdesini verdik. İlçemize ve halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir