Haberler

‘’HAYALİMDEKİ MUHTEŞEM SEVGİLİ’’ LAVİNİA

‘’HAYALİMDEKİ MUHTEŞEM SEVGİLİ’’ LAVİNİA

İncirliova LAVİNİA Düğün Salonu, size  söz, kına,nişan,sünnet ve düğün organizasyonları sunuyor.1100 kişilik kapasitesi,uzman kadrosu, 100 kişilik CAFE bölümü,kahvaltı ve restoran özel sunumları, daha birçok özellikleri ile her özel günde aradığınız her şeyi bir arada bulmanın ayrıcalığını yaşayın. Ayrıca 300 araçlık otopark mevcuttur.

İşletmeciliğini Kerem UĞUROL’un yaptığı Lavinia Düğün salonu Koçarlı yolu üzerinde, Hacıaliobası mahalle girişinde sizlere hizmet veriyor.

Kalitenin ve eğlencenin tavan yaptığı Kır Düğün Salonu işletmeciliğini yapan Kerem UĞUROL ‘’En güzeli ve en özeli birlikte yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin. Aradığınız her şeyi, belki de aklınıza hiç gelmemiş olan ayrıntıları burada bulacaksınız. Unutmayın, güzellikler ayrıntılarda gizlidir. Hayatınızdaki bu en güzel günü, sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri LAVİNİA  Düğün Salonuna bekliyoruz’’ Dedi… ve diyoruz ki: “Mutluluğa Giden Yolda İlk Durağınız” LAVİNİA olsun.                           AYYILDIZ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir